چروک فروشگاه اینترنتی تخصصی در حوضه محصولات نظافت و بهداشت ( انواع اتو بخار – اتو مخزن دار – اتو پرس- اتو بخارگر – بخار شوی – اتو مسافرتی – میز اتو و.. ) می باشد و دلیل تخصصی کار کردن چروک کیفیت و خدمات  دهی بیشتر به شما مشتریان عزیز می باشد.

روش‌های پرداخت

مشتریان عزیز تهران هزینه محصول خود را می‌توانند به روش‌های زیر پرداخت نمایند :

1. پرداخت آنلاین : خریداران محترم می توانند از طریق درگاه های الکترونیکی فروشگاه چروک جهت سریع شدن پردازش خرید، پرداخت را می توانید به صورت اینترنتی انجام دهید .

2. پرداخت کارت به کارت : خریداران محترم می توانند هزینه محصول خریداری شده از فروشگاه را به صورت کارت به کارت به کارت اعلامی واریز نمایند .

3. پرداخت در محل ( پرداخت هنگام دریافت محصول ) : خریداران محترم با انتخاب این گزینه محصول را درب منزل تحویل گرفته و پس از تایید سلامت محصول هزینه محصول را نزد همکاران ما، به صورت انتقال وجه آنلاین و دستگاه Pos پرداخت می نمایند . ( ویژه شهر تهران )

مشتریان عزیز ساکن شهرستان ( خارج از تهران )

1. پرداخت آنلاین : خریداران محترم می توانند از طریق درگاه های الکترونیکی فروشگاه چروک جهت سریع شدن پردازش خرید، پرداخت را می توانید به صورت اینترنتی انجام دهید .

2. پرداخت کارت به کارت : خریداران محترم می توانند هزینه محصول خریداری شده از فروشگاه را به صورت کارت به کارت ، به کارت اعلامی واریز نمایند .

روش های ارسال

ارسال محصولات توسط فروشگاه چروک به تمام نقاط ایران می باشد .

لازم به ذکر است پس از خرید توسط مشتریان عزیز ، سفارش ثبت شده توسط تیم چروک از 1 ساعت تا حداکثر 8 ساعت کاری آماده می شود و قبل از ارسال با مشتریان هماهنگی لازم برای ارسال انجام می شود .

تمامی سفارشات ثبت شده ساعت 12 ظهر ارسال می شوند و سفارشات ثبت شده از 12 ظهر به بعد ، روز بعد ارسال می گردد .

ارسال تهران

ارسال توسط پیک موتوری : مشتریان عزیز در شهر تهران ( مناطق 22 گانه تهران ) می توانند کالای سفارشی خود را درب منزل از پیک چروک تحویل بگیرند . ( لازم به ذکر است برای تحویل گرفتن کالا از پیک چروک شخص سفارش دهنده باید حضور داشته باشد و کارت ملی را هم همراه داشته باشد ) .

ارسال شهرستان

ارسال توسط پست پیشتاز یا تیپاکس : مشتریان عزیز شهرستان می توانند کالای سفارشی خود را درب منزل از مامور پست یا تیپاکس تحویل بگیرند . ( لازم به ذکر است برای تحویل گرفتن کالا از مامور پست یا تیپاکس شخص سفارش دهنده باید حضور داشته باشد و کارت ملی را هم همراه داشته باشد ) .